protection contre les spams

HAKKIMIZDA


       1960 yılında Aydın’ in Nazilli ilçesinde manifatura dükkânıyla başlayan macera yeni nesillerin şirkette katılmasıyla ilerlemeye devam etmektedir. Döneminin gözde markalarını satan manifatura şirketi ile başlayan “Saraçoğlu Kardeşler”  1981 yılından günümüze “Saraçoğlu” markası adı altında bayan hazır giyim üretimiyle müşterilerine hizmet etmektedir. Bayan hazır giyim üretim tesislerinde her türlü bayan dış giyim ürünü şekillendirip yurtiçi müşterilerine sunan Saraçoğlu markası, 2011’den günümüze yurtdışı olmak üzere üretim kalitesinden ödün vermeden müşterilerinin istediği ürünleri en doğru ölçülerde üretimini sağlamaktadır. 

        Kumaşın kıyafet dönüşümün deki her aşamasında işinde uzman çalışanları ürünün üretim aşamalarını kontrol etmektedir. Kumaş kıyafet olarak şekillendiğinde son kontrol ve ölçümleri yaparak müşterilerine sunar. Yurt içinde “Saraçoğlu” markası altında kendi tasarladığı ürünleriyle müşterisinin güvenin kazanmış olan Saraçoğlu yurt içindeki güvenilirliğini yurt dışına da taşımış firmamız yenilikçi ve ileri görüşlü prensiplerinden ödün vermeden görevini yerine getirmektedir. 

        Müşterilerinin isteklerini yerine getirmeyi prensip edinmiş olan firmamız 1960’dan beri süre gelen ömründe müşterilerini güvenini sağlamış bir aile kuruluşudur.

         


protection contre les spams